Małgorzata Orłowska

Certyfikowany Psychoterapeuta Poznawczo-Behawioralny / Psycholog / Seksuolog

  • Ukończone studia z psychologii
  • Ukończone szkolenie terapeutyczne
  • Ukończone studia z seksuologii
  • Certyfikat Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej

 

od 219 zł / sesję

Cennik

Terapia indywidualna

Czas trwania: 50 minut

219 zł

Terapia par

Czas trwania: 50 minut

299 zł

O psychoterapeucie

Jestem psychoterapeutą poznawczo–behawioralnym (certyfikat 906), psychologiem, seksuologiem oraz założycielem mindfree.pl.

Odkąd pamiętam interesował mnie człowiek. Zanim zostałam psychoterapeutą skończyłam studia na kierunku zarządzanie i marketing oraz pracowałam w międzynarodowych firmach. W końcu postanowiłam zdobyć profesjonalne wykształcenie i zgodne z moim zamiłowaniem ukończyłam studia magisterskie z psychologii, a następnie studia podyplomowe z psychoterapii poznawczo-behawioralnej oraz seksuologi klinicznej. MindFree to projekt, w którym poszukuję rzetelnych metod terapii, których skuteczność została potwierdzona we współczesnych badaniach naukowych, jednocześnie zgodnych w wyznawanymi przeze mnie wartościami oraz intuicją.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Systematycznie uczestniczę w licznych szkoleniach, konferencjach naukowych oraz warsztatach podnoszących moje kwalifikacje. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji indywidualnej.

Wierzę, że zmiana to naturalny i potrzebny element życia. Wspieram w dokonywaniu małych i dużych zmian w życiu, pomagam w odnajdywaniu wewnętrznej siły. Prywatnie jestem żoną i matką. Uwielbiam być w ruchu, od wielu lat praktykuję jogę, spaceruję i ćwiczę regularnie. Kocham podróże, pociąga mnie natura, z pasją słucham muzyki i czytam książki.

MindFree to miejsce, w którym propaguję zdrowe myślenie, prowadzę psychoterapię, dbam o funkcjonowanie i rozwój mindfree.pl.