Anna Wioska

Psychoterapeuta Poznawczo-Behawioralny / Psycholog

  • Ukończone studia z psychologii
  • Ukończone szkolenie terapeutyczne

 

od 199 zł / sesję

Cennik

Terapia indywidualna

Czas trwania: 50 minut

199 zł

O psychoterapeucie

Witam Cię serdecznie

Przedstawię się i opiszę nieco w czym mogę Ci pomóc. Mam na imię Anna. W 2008r. uzyskałam tytuł mgr psychologii i od tego momentu pracuję w zawodzie. Psychologia od zawsze była moją pasją i jest nią do tej pory. Bardzo cenię sobie kontakt z drugim człowiekiem i jestem przekonana że w relacji dzieją się niejednokrotnie rzeczy wielkie. Relacja jaką mogę Ci zaproponować to relacja terapeutyczna, oparta na zaufaniu ale także fachowej wiedzy psychoterapeutycznej, ponieważ w tzw. międzyczasie poszerzałam swoje umiejętności i wiedzę fachową. Istotnym kierunkiem jaki nadaje obecnie mojej pracy jest terapia poznawczo-behawioralna, polecana jako skuteczna i udokumentowana badaniami w różnego rodzaju trudnościach psychicznych i osobistych. Ukończyłam 4-letnią Szkołę Poznawczo-Behawioralną na SWPS i obecnie jestem w trakcie certyfikacji.

Na co dzień pracuję z osobami dorosłymi z deficytem intelektualnych oraz doświadczających zaburzeń psychicznych. Jeżeli masz trudności w codziennym funkcjonowaniu lub w relacjach, doświadczasz nadmiernego niepokoju, smutku, złości, zalewają Cię uporczywe myśli, bądź uczucia, które chciałbyś zmodyfikować, chętnie pomogę Ci przyjrzeć się Twoim trudnościom, poszukamy przyczyny i postaramy się je zredukować. Być może ktoś już postawił Ci diagnozę i teraz wiesz że mierzysz się z depresją, zaburzeniami nastroju, schizofrenią, zaburzeniami o charakterze lękowym bądź innymi. To także właściwy adres. Istnieją bowiem metody i techniki jak poradzić sobie z trudnościami lub je znacząco zmniejszyć.

Praca jaką mogę Ci zaproponować polega na przyglądaniu się myślom, przekonaniom, emocjom oraz zachowaniom i zakłada, że wszystkie te elementy wzajemnie na siebie wpływają i oddziałują, czasami układając się w niewłaściwe wzorce zachowań powodujące trudności psychiczne i obniżające jakość życia. Modyfikując poszczególne elementy zmieniamy wzorzec na bardziej adaptacyjny. Odpowiednio zaplanowany sposób pracy pomaga poszerzyć samoświadomość i samokontrolę zachowań, zapobiegać nawrotom zaburzeń i dzięki temu znacznie poprawić jakość życia klienta.

Zapraszam do kontaktu.

Certyfikaty