Marcin Nowosielski

Psychoterapeuta Poznawczo-Behawioralny

  • Ukończone studia z psychologii
  • Ukończone szkolenie terapeutyczne

 

od 199 zł / sesję

Cennik

Terapia indywidualna

Czas trwania: 50 minut

199 zł

O psychoterapeucie

Ukończyłem psychologię w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie w 2014 roku, obecnie jestem na 4 roku Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Uniwersytetu Szkoły Wyższej w Sopocie.

Moim obszarem zainteresowań od początku drogi zawodowej są problemy psychologiczne coraz częściej dotykające społeczeństwa wysoko rozwinięte, mam na myśli zaburzenia lękowe, szeroko rozumiany stres psychologiczny, zaburzenia występujące pod postacią psychosomatyczną . W terapii skupiam się na empatycznym rozumieniu trudności uczestnika oraz wsparciu w ich rozwiązywaniu. Poza psychoterapią długoterminową, udzielam również wsparcia w kryzysie.

Specjalizuję się w pracy z osobami dorosłymi, doświadczającymi kryzysów rozwojowych, problemów tożsamościowych, trudności w związkach i relacjach. Problematyka klientów, która jest mi bliska, to także niepełnosprawność, zaburzenia depresyjne i lękowe, uzależnienia , bezsenność, przewlekły stres, problemy studenckie i zawodowe, żałoba.

W ostatnich latach pracowałem w centum psychiczno – odwykowym – Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ” Puls” w Kajkowie oraz w Środowiskowym Domu Samopomocy ” Ariadna ” w Olsztynie.

Od 2 lat współpracuję z Zespołem Interwentów Psychologicznych przy Wojewodzie Warmińsko- Mazurskim.

Od lutego 2021 jestem psychoterapeutą w Ośrodku Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej dla Dzieci i Młodzieży gdzie pracuję do dziś.

 

 

Certyfikaty