Sylwia Kwaśny

Psycholog / Psychodietetyk

  • Ukończone studia z psychologii
  • Ukończone studia z psychodietetyki

 

od 159 zł / sesję

Cennik

Konsultacja

(w dni robocze)

Czas trwania: 50 minut

159 zł

Konsultacja

(w weekendy)

Czas trwania: 50 minut

179 zł

O psychoterapeucie

Nazywam się Sylwia Kwaśny. Jestem z wykształcenia psychologiem oraz psychodietetykiem, posiadam też studia z przygotowania pedagogicznego.

Pomagam osobom z zaburzeniami depresyjnymi, lękowymi, nerwicowymi, zaburzeniami psychosomatycznymi, a też osobom wysokowrażliwym, dorosłym z Zespołem Aspergera, którzy przejawiają trudności w różnych sferach życia. Patrzę na człowieka w sposób holistyczny-całościowy.
Pracuję z osobami dorosłymi, młodzieżą, osobami reprezentującymi swój własny światopogląd.

Specjalizuję się w pracy z osobami z zaburzeniami odżywiania (anoreksja, bulimia, ortoreksja, pregoreksja, diabulimia, alkoreksja, kompulsywne objadanie się, jedzenie emocjonalne, neofobia żywieniowa, zespół jedzenia nocnego, jedzenie emocjonalne, Oral Expulsion Syndrome, obsesje żywieniowe, wymioty psychogenne, zespół oczyszczania, w zakupoholizmie, z dysmorfofobią oraz brakiem akceptacji siebie i swojego ciała, z dermatillomanią( kompulsywne skubanie skóry).

Uczę właściwego radzenia sobie z codziennym stresem.

Ukończyłam Uniwersytet Humanistyczno-Społeczny SWPS: psychologia-jednolite studia magisterskie z dwoma specjalnościami: Psychologia kliniczna Człowieka Dorosłego i Interwencja kryzysowa. Potem Gdański Uniwersytet Medyczny studia podyplomowe: psychologia kliniczna. A także psychodietetykę, dietoterapię, dietetykę i żywienie człowieka, poradnictwo żywieniowe i dietetyczne, wraz z terapią zajęciowa. Arteterapię, terapię środowiskową oraz studia podyplomowe z przygotowania pedagogicznego.
W pracy z pacjentem stosuję indywidualne podejście do każdej zgłaszającej się osoby, patrzę na człowieka w sposób holistyczny, dopasowując odpowiednie techniki, które pomogą pacjentowi w codziennym funkcjonowaniu psychicznym i somatycznym. Niezwykle ważne jest aktywne słuchanie, aby stworzyć bezpieczną atmosferę.

Doświadczenie zdobyłam pracując od 2016 r w Szpitalach, prowadząc konsultacje psychologiczne dla pacjentów oraz ich rodzin i personelu medycznego, a także w poradni żywieniowej jako psychodietetyk.
Pracowałam również w szkole podstawowej i w liceum na stanowisku psychologa szkolnego, prowadząc konsultacje dla uczniów i rodziców.

Serdecznie zapraszam.

Certyfikaty