Katarzyna Szczęsna

Psycholog / Psychoterapeuta poznawczo-behawioralny w trakcie szkolenia / Specjalista z zakresu psychosomatyki i somatopsychologii

  • Ukończone studia z psychologii
  • Ukończone studia z psychosomatyki i somatopsychologii
  • W trakcie szkolenia psychoterapeutycznego

 

od 139 zł / sesję

Cennik

Konsultacja indywidualna

(w dni robocze)

Czas trwania: 50 minut

139 zł

Konsultacja indywidualna

(w weekendy)

Czas trwania: 50 minut

169 zł

O psychoterapeucie

Doświadczenie zawodowe zdobywałam na Oddziałach Dziennych (rehabilitacji neurologicznej, ogólnopsychiatryczny, podwójnej diagnozy), w Klubie Samopomocy i projektach, gdzie realizowałam zadania z zakresu usług specjalistycznych, treningi interpersonalne i relaksacyjne, czy różnego rodzaju formy arteterapii, pracując z osobami zmagającymi się z chorobami psychicznymi (depresja, zaburzenia afektywne dwubiegunowe, zaburzenia osobowości, zaburzenia lękowe, schizofrenia) lub niepełnosprawnością intelektualną.

Jestem dyplomowanym psychologiem ze specjalnością neuropsychologia i psychologia kliniczna, specjalistą z zakresu Psychosomatyki i Somatopsychologii oraz certyfikowanym Terapeutą ręki. Aktualnie jestem w trakcie szkoły psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Instytucie Poznawczym.

Obecnie pracuję między innymi w Ośrodku Neurorehabilitacji, gdzie zajmuję się diagnozą i terapią funkcji poznawczych oraz psychoedukacją. Udzielam wsparcia pacjentom i rodzinom zmagającym się z następstwami wypadków, zaburzeń neurologicznych czy chorób neurorozwojowych.

Mając na celu doskonalenie moich umiejętności i uzupełnianie wiedzy, regularnie uczęszczam na kursy i szkolenia, a także uczestniczę w konferencjach naukowych.

W swojej pracy kieruję się doświadczeniem oraz indywidualnymi potrzebami pacjenta, reprezentując przy tym postawę tolerancyjną i obiektywnie spostrzegającą rzeczywistość. Dobro drugiego człowieka stawiam na pierwszym miejscu.

Certyfikaty