Aleksandra Sabiło-Pastryk

Psycholog / Psychodietetyk / Mediator

  • Ukończone studia z psychologii
  • Ukończone studia z psychodietetyki
  • Certyfikat mediatora

 

od 139 zł / sesję

Cennik

Konsultacja

Czas trwania: 50 minut

139 zł

O psychoterapeucie

Na imię mam Aleksandra i jestem psychologiem. Zajmuję się dziećmi od 7 r.ż., młodzieżą oraz dorosłymi. Swoje pierwsze kroki stawiałam w Szpitalu Powiatowym w Pasłęku, gdzie zdobywałam doświadczenie w pracy indywidualnej z dorosłymi pacjentami w ramach Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego i Poradni Zdrowia Psychicznego. Doświadczenie terapeutyczne w pracy z dziećmi zdobywałam w Ośrodku Rehabilitacji Terapeutycznej w Pasłęku. Aktualnie jestem związana ze Środowiskowym Domem Samopomocy w Rzecznej.

Posiadam tytuł licencjata na kierunku „Administracja Publiczna”, a tytuł mojej pracy licencjackiej brzmiał „Zakres władztwa zakładowego w dziedzinie ochrony zdrowia psychicznego”, co dało mi spojrzenie na aspekt zdrowia psychicznego od strony prawnej. Jestem absolwentką studiów podyplomowych na kierunku „Przygotowanie Pedagogiczne”. Uzyskałam także certyfikat mediatora sądowego i terapeuty ręki. Posiadam międzynarodowy certyfikat konsultanta  psychoterapii pozytywnej, który jest wydany przez Światowe Stowarzyszenie Psychoterapii Pozytywnej. Transkulturowa Psychoterapia Pozytywna jest akredytowana przez Europejskie Stowarzyszenie Psychoterapii, Światową Radę Psychoterapii i Międzynarodową Federację Psychoterapii.

Jestem absolwentką studiów podyplomowych na kierunku  „Psychodietetyka” w Wyższej Szkole Nauk Społecznych w Lublinie. Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje. Prywatnie jestem mamą dwójki cudownych dzieciaków i adopcyjnego psa Rysia. Interesuję się  podróżami do różnych szerokości geograficznych i lubię grę na instrumentach klawiszowych.

Obszary działania:

Certyfikaty